top of page
Пошук
  • Иван Правдин

ЦВК вимагає порушення кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння землею

Центром викривачів корупції розкрита та належним чином задокументована злочинна схема, пов'язана з підробкою офіційного документу - рішення Одеської міської ради.


Мова йде про так зване рішення ОМР від 10.09.2015 № 7171-VII, на підставі якого державним реєстратором КП "Агенція державної реєстрації" була проведена реєстрація права власності на земельну ділянку, розташовану за адресою м. Одеса, Французький бульвар, 28/30.


Станом на 15.05.2020 членами ГО «ЦВК» були зібрані усі необхідні документи та докази для доведеності у встановленому порядку слідчими органами вини групи осіб, що причетні до зазначеного кримінального правопорушення. Відповідна заява ГО «ЦВК» та усі зібрані докази про скоєння злочину, в порядку ст. 214 КПК України направлені до Прокуратури Одеської області для порушення кримінального провадження.


На даний час з боку ГО "ЦВК" вживаються відповідні заходи реагування з метою недопущення реалізації через злочинну схему земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 28/30 (кадастровий номер 5110137500:45:005:0027), яка розмішена як лот на електронному аукціоні ДП “Сетам” (https://setam.net.ua/auction/419615), проведення якого заплановано на 25.05.2020.


До речі, державні реєстратори Комунального підприємства "Агенція державної реєстрації" нещодавно стали фігурантами кримінальних проваджень за аналогічними фактами. Зокрема, 29 квітня, за процесуального керівництва прокурорів обласної прокуратури повідомлено про підозру державному реєстратору у несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, та сприянні у шахрайському заволодінні чужим майном(ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 362 КК України). За версією слідства, держреєстратор у 2018 році несанкціоновано змінила інформацію, яка оброблюється в автоматизованій системі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Своїми протиправними діями юристка позбавила права власності підприємця на об’єкт нерухомого майна у центрі Одеси, площею майже 280 м кв вартістю понад 7,3 млн грн та сприяла його переоформленню на користь третіх осіб.51 перегляд0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page